AMETIALANE KAARDILIIDES

Sisukorra lehele

 

Lingile või nupule "Kaart" vajutamisel avatakse vastavalt kasutaja õigustele igaühe kaardiliides või ametialane kaardiliides.

Ilma konkreetset menetlust ekraanile kuvamata saab kaardile pöörduda peamenüü vastava valiku kaudu. Kaardirakendus avatakse eraldi veebilehitseja aknana ulatusega kogu linn.

Menetluse andmete lehelt saab kasutaja pöörduda kaardiliidesesse vastava ekraaninupuga konkreetse menetluse ruumikujude olemasolul. Kaardirakendus avatakse eraldi veebilehitseja aknas ja suurendatakse vastavalt menetluse ala ulatusele.

Kaardirakendusse saab kasutaja pöörduda ka toimingu andmete lehelt vaadeldava toimingu ruumikujude olemasolu korral vajutades vastavat ekraaninuppu toimingu lehel.

Kui toiming, kus ruumiandmete käsitlemisega tegeletakse, on pooleli saab toimingu haldur vastava ekraaninupuga toimingu maa-ala leheküljelt pöörduda kaardirakendusse ka ruumikuju redaktori töörežiimis.

Lisaks juhendeid:

Igaühe kaardiliides on kasutatav erinevate veebilehitsejatega.

Ametialane kaardiliides on kasutatav ka erinevate veebilehitsejatega ning kaardiliidese kasutamise korral kuvatakse ka peamenüü valik "Sisene" registrisse sisenemiseks/peale sisenemist samal kohal link "Välju".