IGAÜHE KAARDILIIDES

Sisukorra lehele

 

Lingile või nupule "Kaart" vajutamisel avatakse vastavalt kasutaja õigustele igaühe kaardiliides või ametialane kaardiliides.

Ilma konkreetset menetlust ekraanile kuvamata saab kaardile pöörduda peamenüü vastava valiku kaudu. Kaardirakendus avatakse eraldi veebilehitseja aknana, kaart suurendatakse ulatusega kogu linn.

Menetluse andmete lehelt saab pöörduda kaardiliidesesse vastava ekraaninupuga konkreetse menetluse ruumikujude olemasolul. Kaardiliides avatakse veebilehitseja aknana, kaart suurendatakse vastavalt menetluse ala ulatusele.

Kaardiliides on kolme paneeliline millest äärmised on võimalik välja lülitada eemaldades märgistused kaardiakna(keskmise paneeli) vasaku või parema ülanurga juures.

Vasakpoolsel paneelil on kaardikihtide juhtimise funktsioonid ning parempoolsel paneelil aadressotsing ja kaardiaknas sooritatud infopäringu tulemuste vaade.

Lisaks juhendeid:

Igaühe kaardiliides on kasutatav erinevate veebilehitsejatega.

Ametialane kaardiliides on kasutatav ka erinevate veebilehitsejatega ning kaardiliidese kasutamise korral kuvatakse ka peamenüü valik "Sisene" registrisse sisenemiseks peale sisenemist samal kohal link "Välju".